Świadomy Oddech Drogą Do Siebie

Kategoria: Wydarzenia Poprawiono: poniedziałek, 22, maj 2023

Świadomy Oddech Drogą Do Siebie
Wyjątkowe warsztaty w weekend Nocy Świętojańskiej
24-25.06.2023

Stowarzyszenie Rebirherów Polskich zaprasza na dwudniowe warsztaty ze świadomym oddechem.

Oddech jest nieodłączną częścią życia każdego z nas. Często jednak nie mamy świadomości jego mocy i ogromnego potencjału jaki niesie. Spotkanie, na które zapraszamy jest okazją do świadomego korzystania z oddechu w powrocie do siebie. Świadomy oddech jest motywem łączącym poszczególne części warsztatów.

Przewidziane są cztery części warsztatu. W tym ceremonia Przesilenia Letniego - Nocy Świętojańskiej przy ognisku.

Cześć 1
Płynny Oddech – Radosne życie,
Spotkaj się ze Swoim Wewnętrznym Dzieckiem

„Zapraszam Cię na warsztaty świadomego oddechu - Rebirthingu, w podróż połączoną z odkrywaniem i spotkaniem ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem.
Czego możesz oczekiwać?
Spotkasz się z jedną z wielu Twoich osobowości, z Wewnętrznym Dzieckiem, które ma wpływ na Twoją radość i, kreatywność. Praca z Wewnętrznym Dzieckiem jest jednym z najbardziej odkrywczych i transformujących doświadczeń. Daje szansę, że dorośniemy, zaczniemy siebie rozumieć, wspierać, a nasze życie stanie się prawdziwe.”

Prowadząca: Bożena Pawela-Mickiewicz Rebirther Rejestrowany SRP. Ponad 20 lat doświadczenia w pracy z oddechem.

Część 2
Czym Oddychamy

„Zapraszam na sesję świadomego oddychania, podczas której będziemy oddychać dodatkowo różnymi witalnymi aspektami żywiołów. Potrzebnych do naszego lepszego funkcjonowania na planie fizycznym , ale również psychicznym i duchowym. Np. oddychanie Złotą energią żywiołu powietrza, która poprawia pracę systemu meridian oraz intuicję.”

Prowadzący: Zbigniew Pląder, Rebirther Rejestrowany SRP.  Ponad 30 lat doświadczenia w pracy z oddechem.

Część 3
Ceremonia Przesilenia Letniego

„Zapraszam do wspólnego celebrowania, Ceremonii Żywiołów, odczuwania świadomego oddechu i świadomości własnego ciała oraz osobistego połączenia z Naturą. W Ceremonii eklektycznie połączymy tradycje wielu kultur świata, w tym słowiańskiej, celtyckiej i rdzennych Indian. Kontaktując się zaś z oddechem, ruchem i symboliką Żywiołów, poczujemy naszą własną jedność z każdym
spośród ważnych elementów Natury. Przy okazji, mam nadzieję, dobrze się bawiąc.”

Prowadząca: Hanna Świątkowska (Zielicha), Rebirther Rejestrowany SRP, członkini Starszyzny Kręgów.

Cześć 4
Powrót do Siebie - Powrót do Swojej Sprawczości

„Podczas tego warsztatu stworzymy przestrzeń dla zwiększenia Twojej sprawczości. Sięgniemy do twoich zasobów. Rozpoznamy programy, schematy i intencje blokujące powrót do Siebie. Rozpoznamy i zdejmiemy osobiste blokady. Zobaczymy i połączymy te części Ciebie, które odpowiadają za wzrost sprawczości. Przećwiczymy oddech, który wspiera powrót do Siebie. Ustabilizujemy twoją przestrzeń dla bycia twórcą swojego życia i rozwoju. Stworzymy jeszcze więcej przestrzeni dla Twojej Sprawczości. Wszystko to zrobimy w energii lekkości, szacunku i świadomości :)”

Prowadząca: Sylwia Wolf, autorka książki "Moc Zmian Jest w Tobie", Rebirther,  30 lat doświadczenia w pracy z oddechem, więcej informacji http://sylwiawolf.com/bio

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych świadomym oddechem oraz poznaniem i zastosowaniem wartościowych metod dla własnego rozwoju.

Miejsce warsztatu:
Hotel Pałac Nieznanice w malowniczym parku i z komfortową infrastrukturą
Mapa https://goo.gl/maps/CDGr1XLXYuanyFpM7
Zdjęcia Pałacu i okolic https://goo.gl/maps/h9TCrcsbxfGis2Zq8

Cena za osobę za całość (warsztat + nocleg + 4 posiłki):
Pokój 1-osobowy: 680 złotych
Pokój 2-osobowy: 590 złotych
Rabat 90 złotych od osoby przy wpłacie do 30 maja.

Potwierdzeniem udziału w warsztacie oraz rezerwacji noclegu i posiłków jest wpłata przelewem całości ceny warsztatu do 9 czerwca.

Zgłoszenia i kontakt, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon/sms: 513 194 094.