Wydarzenia

Oddech to Życie. W czasie sesji oddechowej wdech spotyka się z wydechem tworząc koło. To naturalne połączenie dodaje energii i tworzy nową jakość. Podobnie, spotkanie z drugim człowiekiem, w przestrzeni prawdy, akceptacji, stwarza warunki do zaistnienia zmiany.

Co się dzieje, gdy pojawia się więcej ludzi (grupa) łączących się w oddechu? Z jak wielką energią do zmiany mamy do czynienia?

5 WYMIARÓW DOBREJ PRZYSZŁOŚCI

Kategoria: Wydarzenia
Poprawiono: sobota, 27, sierpień 2022

Akademia Życia
oraz
Stowarzyszenie Rebirtherów Polskich
zapraszają na
"5 wymiarów dobrej przyszłości"
Jacek Borowicz i Paweł Trzciński
10 - 13 listopada 2022 w Czarnowie k. Kamiennej Góry

Czy przyszłość jest rzeczywiście z góry zapisana?
Czy skupiając naszą świadomość na tym co dla nas ważne, sami ją aktywnie kreujemy?

Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnych twórczych i inspirujących  warsztatach Akademii Życia - do odbycia podróży w przyszłość i spotkania się z twórczymi aspektami  naszego Ciała, Emocji, Umysłu i  Duszy. Przyszłość to wymiar naszej egzystencji, który jeszcze nie istnieje i mówi się, że lepiej pozostać tu i teraz nie tracą czasu na strach przed nią. Nie mniej jednak właśnie tu i teraz istnieją nasze wyobrażenia i przekonania o przyszłości. Tu i teraz powstają także zasoby, umiejętności i relacje stanowiące jej fundament. Na te aspekty przyszłości możemy mieć wpływ kształtując je i zmieniając tak by dodawały nam lekkości na naszej drodze ku nowemu.

Czytaj więcej: 5 WYMIARÓW DOBREJ PRZYSZŁOŚCI

5 WYMIARÓW ŚWIADOMEJ SEKSUALNOŚCI - 2 edycja

Kategoria: Wydarzenia
Poprawiono: środa, 04, maj 2022

Akademia Życia
Stowarzyszenie Rebirtherów Polskich
zapraszają na 2 edycję zaawansowanego warsztatu
5 WYMIARÓW ŚWIADOMEJ SEKSUALNOŚCI
prowadzący: Jacek Borowicz, Paweł Trzciński
2-6 sierpnia 2022 w Czarnowie k. Kamiennej Góry

Energia seksualna jest jednym z ważniejszych przejawów naszej energii życiowej. Niezależnie od tego, czy aktualnie jesteśmy w relacji z partnerem/partnerką czy też jesteśmy sami, energia ta zasila nas na wielu poziomach. Czy jednak mamy do niej pełny, swobodny i świadomy dostęp? Czy też może w naszej osobistej historii ukształtowały się blokady zatrzymujące lub ograniczające jej przepływ? Jak  wtedy przywrócić pełnię naturalnego przepływu naszej energii seksualnej?

Zapraszamy na drugą, zaawansowaną edycję fascynującej podróży w głąb naszej seksualności, w której przyjrzysz się relacji ze sobą, odkrywając i uwalniając blokady emocjonalne i przekonania utrudniające swobodny przepływ własnej energii seksualnej.

Czytaj więcej: 5 WYMIARÓW ŚWIADOMEJ SEKSUALNOŚCI - 2 edycja

Konstelacje Przyszłości 2022

Kategoria: Wydarzenia
Poprawiono: niedziela, 31, październik 2021

Akademia Życia
Stowarzyszenie Rebirtherów Polskich
zapraszają na
Konstelacje Przyszłości 2022
25 - 28 listopada 2021 w Czarnowie k. Kamiennej Góry

Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnych twórczych i inspirujących warsztatach Akademii Życia (www.akademiazycia.pl). Data naszego spotkania poprzedzająca czas spotkań Katarzynkowo – Andrzejkowych symbolicznie skłania nas do odbycia podróży w przyszłość i spotkania się z twórczymi aspektami  naszego Ciała, Umysłu i Duszy.

Czytaj więcej: Konstelacje Przyszłości 2022