Konstelacje Przyszłości 2022

Kategoria: Wydarzenia Poprawiono: niedziela, 31, październik 2021

Akademia Życia
Stowarzyszenie Rebirtherów Polskich
zapraszają na
Konstelacje Przyszłości 2022
25 - 28 listopada 2021 w Czarnowie k. Kamiennej Góry

Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnych twórczych i inspirujących warsztatach Akademii Życia (www.akademiazycia.pl). Data naszego spotkania poprzedzająca czas spotkań Katarzynkowo – Andrzejkowych symbolicznie skłania nas do odbycia podróży w przyszłość i spotkania się z twórczymi aspektami  naszego Ciała, Umysłu i Duszy.

Czy przyszłość jest rzeczywiście z góry zapisana?
Czy też, skupiając naszą świadomość na tym co dla nas ważne, sami ją aktywnie kreujemy?

Zbliżamy się do kolejnego 2022 roku… jest to dobry czas, aby rozpocząć nowy cykl kreacji swojego życia. W ramach naszego spotkania proponujemy Tobie udział  w bloku autorskich zajęć Jacka Borowicza. Inspirowani ustawieniami systemowymi stworzymy dla siebie podstawy mistrzowskiego planu życia na rok 2022. Zapraszamy Ciebie zarówno do podjęcia indywidualnej pracy nad swoją własną Konstelacją Przyszłości jak i do wspierania innych w ich pracach. Oddając się przyjemności tworzenia życia będziemy pamiętać, że kreacja wymaga wizji i energii. Dlatego wraz z Pawłem Trzcińskim zaczerpniemy ją z praktyki świadomego oddechu, medytacji w ruchu oraz wizualizacji.

W atmosferze lekkości i przepływu połączymy się także z tradycją Katarzynkowo - Andrzejkową wchodząc w sobotni krąg wróżebny. Wtedy też pod kierunkiem pasjonatki sztuk mantycznych Małgosi Janusiewicz spotkamy się  z symboliką Tarota pozwalając naszej własnej intuicji na odczytywanie przesłań zapisanych w jego symbolice.

Jeżeli masz chęć i gotowość, aby w przyjaznej atmosferze zająć się ważnymi dla Ciebie tematami  życiowymi wykonując kilka istotnych kroków dla wprowadzenia pożądanych przez siebie zmian – te zajęcia są dla Ciebie!

Nasi trenerzy, nasze kompetencje:

Dr Jacek Borowicz - pedagog twórczego myślenia i trener w zakresie metod rozwoju osobistego, współtwórca i wieloletni animator wrocławskiego Ośrodka Spotkań Akademii Życia (www.akademiazycia.pl), praktyk  NLP, nauczyciel akademicki oraz trener umiejętności psychologicznych przydatnych do funkcjonowania w biznesie. Metodę ustawień systemowych poznawał (i wciąż doskonali) na szkoleniach i grupach superwizyjnych prowadzonych przez Heiko Hinrichs, dyplomowanego terapeuty rodzinnego,  założyciela  Instytutu Terapii Systemowej "Family Affair" w Bremie, gdzie odbywają się ustawiczne szkolenia dla terapeutów od kilkunastu lat zajmującego się metodą Berta Hellingera (www.familyaffair.pl).

Paweł Trzciński - profesjonalista IT i realizator dźwięku. Praktyk i certyfikowany trener rebirthingu (www.rebirthing.pl), od ponad 30 lat interesuje się eksploracją świadomości. Swoją wiedzę techniczną łączy z medytacyjnymi eksperymentami. Pracuje z realizacją nagrań muzycznych ułatwiających wchodzenie w stan alfa i theta z prowadzonymi słownie medytacjami eksplorującymi te stany umysłu. Eksperymentuje też z afirmacjami i indukcjami hipnotycznymi pozytywnych umiejętności przekazywanymi w stanie theta. Kilka lat temu opracował autorską metodę zmiany przekonań życiowych (ARLS - Advanced Reprograming Life Scripts) przy użyciu nagrań z dudnieniami różnicowymi. Od ponad 20 lat współpracownik wrocławskiej Akademii Życia (www.akademiazycia.pl), a od 10 lat członek profesjonalny Instytutu Monroe w USA (www.monroeinstitute.org).

Dr Małgorzata Janusiewicz – pedagog i literaturoznawczyni łącząca wiedzę o literaturze, teatrze i reklamie z fascynacją nowymi technologiami, zmieniającymi  obraz kultury. Nieustannie i od lat wielu tropi i odkrywa wewnętrzny świat symboli poprzez sztuki mantyczne, elementy psychoanalizy i szamanizmu. Współpracuje z wrocławską Akademią Życia od 1992r.

OPŁATY:

  • warsztaty rozwoju osobistego: 690 zł. RABAT 100 zł dla osób po raz kolejny uczestniczących w wakacyjnych lub weekendowych warsztatach z Akademią Życia, cena 590 zł.
  • zakwaterowanie w 3 i 4 os. pokojach z łazienkami + pełne wyżywienie wegetariańskie: 540 zł  (3 dni x 170 zł + niedzielny obiad). Cena zawiera także 1 wejście do sauny i jacuzzi, ręcznik, kosmetyki, szlafrok.

UWAGI:
warunkiem uczestnictwa jest bezzwrotna przedpłata 490 zł w ciągu 14 dni. Reszta płatności za warsztat, zakwaterowanie i wyżywienie płatne gotówką pierwszego dnia zajęć,
ilość miejsc ograniczona max 15 uczestników,
pomagamy w transporcie - koordynujemy wolne miejsca w samochodach u zmotoryzowanych uczestników lub odbieramy z Kamiennej Góry,
zaczynamy 25 listopada obiadem o godz. 14.00, kończymy 28 listopada obiadem o 13.00,
można przyjechać dzień wcześniej 24 listopada na dodatkowy wypoczynek (nocleg+śniadanie 120 zł).

MIEJSCE: Pensjonat Monte Luna, Czarnów 29, 58-400 Pisarzowice k. Kamiennej Góry (dolnośląskie).

ZAPISY: Agnieszka Jurko, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  tel: 501 625 528

Pełna informacja:
https://www.agnieszkajurko.pl/akademia-zycia-menu/897-andrzejki-2021.html